TR EN ار

Hakkımızda

Misyonumuz

Vizyonumuz

Hakkımızda

Sektörde 30 yılı bulan deneyimini 2006´da kurulan Sulife Armatür Ve Yapı Malz. Ltd. Şti. ile kurumsallaştıran firmamız, Türkiye´nin önde gelen banyo ve mutfak armatürleri üreticilerinden biri olma hedefini kuruluş amacı olarak benimsemiştir.

Bugüne kadar gelen köklü geçmişimizi SULIFE markası ile birleştirerek, markamızı "üstün kalite" ile özdeşleştimeyi ve yerli üreticiler arasında kendimize prestijli bir konum edinmeyi ilke edindik.

SULIFE, kendi üretim tesislerinde yüksek kalite standartları ile ürettiği su armatürleri ile Türk inşaat sektörünün yanında yurtdışı taleplerini de aynı ciddiyetle değerlendirerek sektörün lider tedarikçilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Üretimde ki kalitemizi sadece sözde bırakmayarak, Türk Standartları Enstütü (TSE) tarafından verilen EN 817 ve EN 200 kalite belgeleri ile taçlandırdık. Ayrıca, 2010 yılından beri ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi belgesini kullanmaya hak kazanarak kurumsallık adına ciddi adımlarımıza bir yenisini ekledik.

"Üstün kalite", "Yüksek teknoloji ile üretim" ve "Sınırsız hizmet" şeklindeki temel çalışma prensiplerimizi hayata geçirmek ve sürdürülebilir kılmak için verdiğimiz gayret sayesinde ne mutlu ki satışlarımız günden güne artış göstermektedir.

2011 yılında ilk ihracatını yapan firmamız, şimdilik SULIFE markası ile 23 ülkeye ihracat yapar hale gelmiştir.